Новости 21 апреля 2017

Посадовця Вознесенського держгеокадастру впіймали на корупції та сприянні родинному бізнесу

За 3 місяця 2017 року завдяки налагодженій співпраці між спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції регіону складено та направлено до суду на третину більше протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, ніж за аналогічний період минулого року (36 проти 23).

Черговим прикладом, є те що, за принципової позиції працівників Вознесенської місцевої прокуратури посадову особу Держгеокадастру у Вознесенському районі судом визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1 та 2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).

Згідно матеріалів справи, посадова особа погоджувала проекти землеустрою приватному підприємству, засновником якого є її близька родичка (матір), не повідомивши вищестоящий орган про реальний конфлікт інтересів.

На правопорушника судом накладено адміністративне стягнення у виді 3400 гривень штрафу.

Загалом, з початку року за результатами розгляду судами протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією, адміністративне стягнення у вигляді штрафу накладено на 7 осіб (6 депутатів сільських, селищних, міських рад та 1 посадову особу органу місцевого самоврядування).

Органи прокуратури області і надалі вживатимуть необхідних заходів до забезпечення невідворотності покарання за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top