Политика 02 мая 2017

«Батьківщина» заявляє про перше місце на виборах в ОТГ

У «Батьківщині» заявили, що попередні результати свідчать про відповідність стратегії партії очікуванням громадян Партія «Батьківщина» заявляє про отримання першого місця на виборах до рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ), що відбулись 30 квітня. Про це йдеться у заяві політсили, опублікованій на сайті «Батьківщини». «Батьківщину» в нових радах, за попередніми даними, представлятимуть 27,5% депутатів, висунутих від партій, передає РБК.

Лідерство політичної сили Юлії Тимошенко вкотре підтверджено, незважаючи на шалений тиск з боку влади та провладних партій і кандидатів», — заявили у прес-службі. За попередніми підрахунками партії, зараз є дані по 957 обраним депутатам. З них 721 – висуванці від партій, з яких 198 є представниками «Батьківщини» – 27,5%. У політсилі переконані, що ця «перемога свідчить про відповідність політичної стратегії партії очікуванням громадян», а також дякують «кожному, хто віддав свій голос». Своєрідний рекорд, як повідомили у «Батьківщині», встановлено у Полтавській області, де до Рокитнянської ради ОТГ 10 з 14 депутатів обрані від партії. За попередніми даними, до Бокіймівської ради у Рівненській області з 22-ох депутатів 9 обрані від «Батьківщини».

Голосування проходило у п’яти селах Млинівського району: Війниця, Смордва, Вовничі, Хорупань та Бокійма. Голова обласного осередку партії Микола Кучерук переконаний, що селяни, проголосувавши за кандидатів, вкотре підтвердили, що «Батьківщина» на правильному шляху.

«Люди розуміють, чому влада усілякими методами намагається не дозволити нам провести Всеукраїнський референдум щодо заборони на продаж сільгоспземлі і готові допомагати разом з нами відстоювати своє право на майбутнє», – наголосив Кучерук.

За даними прес-служби, в Яськівській раді (Одеська область) 8 з 26 мандатів також отримали партійні висуванці.

«Результат на виборах в об’єднаних територіальних громадах 30 квітня показав реальний відсоток підтримки виборців дій команди «Батьківщина» в Одеській області. 42% – це впевнене лідерство серед політичних сил і червона картка для партії влади», – заявив керівник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський.

Свою присутність представники «Батьківщини» збільшили в радах ОТГ на Волині. За попередніми даними, вони отримали 21 депутатський мандат на виборах п’яти новоутворених ОТГ. Найкращий результат у партійців, що балотувалися до ради Вишнівської ОТГ – вони вибороли перемогу на восьми округах, додали у прес-службі.

«Депутати «Батьківщини» отримали на п’ять мандатів більше, ніж торік на грудневих виборах. А, порівняно з президентською «Солідарністю», здобули майже вдвічі більше депутатських місць», – сказав в.о. голови Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

Наразі у політсили також підтверджена інформація по двох новообраних головах ОТГ від «Батьківщини». Представник партії став селищним головою Магерівки (Львівська область). До того ж, 9 з 22 депутатів до Магерівської селищної ради обрано від партії «Батьківщина», заявили у прес-службі.

Кандидат від політичної сили Юлії Тимошенко також переміг на виборах Селятинського сільського голови (Буковина). Тут 6 з 22-ох місцевих депутатів – «батьківщинівці». При цьому у «Батьківщині» нарікають, що підрахунок голосів «нагадує не цивілізований демократичний процес, а підступну війну». На Закарпатті, як заявляє прес-служба, «БПП вкрала голоси, віддані за «Батьківщину».

«Немає даних по виборах в Олешанській ОТГ на Івано-Франківщині, де спостерігачі анонсували перемогу кандидата від «Батьківщини» на виборах голови. Йде перерахунок голосів в Черкаській області. Досі немає інформації з ОТГ в Запорізькій області. Яскравий приклад, як владні партії намагаються вкрасти перемогу у «Батьківщини», зараз відбувається в місті Снігурівка Миколаївської області, де на позачергових виборах голів мером було обрано Леоніда Голоблю, керівника фракції «Батьківщини» в Снігурівській райраді», — зазначається у повідомленні.

Він, за інформацією «Батьківщини», через «шалений тиск» з боку провладної вертикалі влади, був вимушений балотуватись на посаду голови міста самовисуванцем. «Та виборці знали, що голосують в його особі за партію «Батьківщина». І Леонід Голобля переміг, набравши 36,63% голосів виборців», — додали у прес-службі.

Проте, як заявив керівник фракції ВО «Батьківщина» в Миколаївській обласній раді Михайло Соколов, зараз керівництво регіональної організації БПП «марно намагається примусити пана Леоніда його відмовитись від «Батьківщини» та перейти до БПП.

«Але ж всі розуміють, що це неможливо, і ніякий тиск не допоможе БПП вкрасти у наших виборців довіру, надану «Батьківщині»», – зауважив Соколов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top