Новости 08 мая 2017

Вознесенські військові заявили, що збиватимуть всі безпілотники, що за ними шпигуватимуть

Цими днями у декількох військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, розташованих у різних військових гарнізонах, силами оперативно-чергових служб було успішно попереджені спроби проникнення цивільних осіб на територію військових об’єктів, що охороняються.

Керівництво Вознесенського гарнізону застерігає від провокаційних дій поруч з військовою частиною. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Будь-які порушення, пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовою частиною або на підльоті до неї, будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти Командування військової частини, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Управління Національної поліції в м. Вознесенську)  про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Телефон гарячої лінії у  Вознесенському гарнізоні:

(051) 343-23-47(черговий) — (черговий військової частини).

(048) 779-80-00 (82) — (черговий Оперативного Командування «Південь» Збройних Сил України); (048) 722-14-17 — Служба безпеки України в Одеській області

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top