Новости 09 мая 2017

У Вознесенську невістка приїхала за сином, а прихопила гроші свекрухи: родичі побили злодіку

У Вознесенську розігралась чергова сімейна драма. Невістка обікрала свекруху, а та приїхала вибивати вкрадене з сином та його друзями. Суд вирішив не саджати злодійку до в’язниці, але забов’язав повернути вкрадене та компенсувати моральні збитки потерпілій. 

Крадіжка сталася 20 лютого 2017 року, коли жінка прийшла в гості до свекрухи. Приблизно о 17:00., перебуваючи в одній з кімнат зазначеного домоволодіння, невістка помітила на ліжку під ковдрою записну книжку, у якій лежав конверт. Відкривши конверт, вона виявила у ньому 650 дол. США. Тоді підсудна дістала з конверту грошові кошти та переклала їх до кишені своєї куртки. Приблизно о 17:30 жінка  покинула дім свекрухи та розпорядилась ними на власний розсуд, в результаті чого заподіяла потерпілій матеріальні збитки у розмірі 17567 грн.

Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала себе винною у вчиненні злочину, за яким їй було пред’явлено обвинувачення, визнала цивільний позов потерпілої в частині матеріальної шкоди, а моральну шкоду — не визнала. Пояснила, що 20 лютого була в гостях, там знаходилася її дитина і вона поїхала за нею. В на кухні на ліжку під ковдрою був блокнот з конвертом, де знаходилися гроші, які вона побачила і забрала. Там було 650 доларів США, гроші поклала в кишеню. Потім викликала таксі та поїхала з дитиною. Кошти витратила, перед цим із сином потерпілої зібралися зняти квартиру, але не було грошей, але вони вже домовилися. Взявши гроші, належні свекрусі, звідти поїхала і зняла квартиру. 100 доларів віддала за квартиру, а інші гроші розійшлися. На той момент коли взяла гроші, то мешкала із сином потерпілої, він нічого про крадіжку не знав. Гроші витратила за 2 дні. Не знає яким чином потерпіла дізналася про крадіжку, а також те, що саме вона забрала гроші. 22 числа повернула потерпілій 250 доларів та гривні. На квартиру, яку вона винаймала, приїхала потерпіла, її син, товариш сина, її подруга. Били коли забирали гроші, заяву про це вона до поліції не подавала. Зазначила, що розуміє, що скоїла крадіжку, вину визнає, щиро кається. Пояснила, що планує повернути потерпілій викрадені гроші.

Потерпіла розповіла, що вранці наступного дня, коли кинулася щоб поїхати в м.Одеса та зробити томографію, то грошей на місці не було. Тоді вона взяла газету «День за днем» та почала шукати таксиста, який того дня відвіз обвинувачену. Коли знайшла, то той підтвердив, що завіз жінку з дитиною і по дорозі та міняла гроші. Син почав шукати невістку, знайшли ввечері, у неї було новосілля, були друзі. Потерпіла приїхала в 2 години ночі та попросила її віддати те що залишилося, невістка винесла гроші і кинула на підлогу і потерпіла їх забрала. Обвинувачена за цей період нічого не відшкодувала і не намагалася відшкодувати. Потерпіла просила обвинувачену покарати, оскільки це має місце систематично. З приводу викрадених грошей, то потерпіла зазначила, що то була допомога від сестри на лікуванні. На грошах були позначки, зроблені в банку Ізраїлю. Також потерпіла просила стягнути шкоду, спричинену злочином у вигляді неповернутих 200 доларів та моральну шкоду.

Відповідно до викладених даних, суд вирішив  визнати жінку винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, та призначити їй покарання у вигляді 1 (одного) року позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити її від відбування покарання з випробовуванням з іспитовим строком 1 (один) рік та покласти на неї обов’язки, передбачені п.п.1, 2 ч.1 ст.76 КК України, а саме: 1) періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; 2) повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Пред’явлений потерпілою цивільний позов про стягнення з обвинуваченої 10800 грн. матеріальної та 10000 грн. моральної шкоди — задовольнити частково. Стягнути з на користь 10800 (десять тисяч вісімсот) грн. матеріальної та 5000 (п’ять тисяч) грн. моральної шкоди, завданої злочином.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top