Новости 11 мая 2017

У Вознесенську на День міста влаштують парад вишиванок та свято борщу

Вчора, 10 травня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась чергова робоча нарада з приводу відзначення 222-ї річниці міста Вознесенська. У нараді взяли участь: секретар міської ради Лариса Торжинська, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Наталія Сербенюк, начальник Управління освіти Світлана Кисільова, начальник Фінансового управління Валентина Москаленко, начальник Управління комунальної власності Вікторія Міняйло, начальник Відділу культури та спорту ВМР Янна Яроцька, начальник та заступник начальника відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Управління комунальної власності Олександр Заїка та Юлія Гуртова.

Під час наради було обговорено програму святкових заходів до Дня міста, яка включає в себе: парад вишиванок, свято борщу, виставку-продаж хлібобулочних виробів, спортивні та освітні заходи, святковий концерт та інші приємні сюрпризи для мешканців і гостей міста.

Також було узгоджено список запрошених гостей, які прибудуть до нашого міста не тільки з різних куточків області та України, а й із закордону.

За підсумками наради присутнім було надано відповідні доручення.

Святкові заходи до Дня міста заплановані на 25-27 травня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top