Новости 13 мая 2017

У Вознесенську стартував Чемпіонат України з мотоболу

У день свята Перемоги в нашому місті відбулося відкриття Чемпіонату України з мотоболу. До нас завітала команда «Колос» з с. Нові Санжари Полтавської області.

В церемонії відкриття взяв участь міський голова Віталій Луков. Він побажав всім командам чесної спортивної боротьби на протязі чемпіонату і вручив посвідчення майстрів спорту гравцям «рідної» команди — Червоному Станіславу та Амеліну Артему. Всі любителі мотоболу тепло привітали майстра спорту міжнародного класу Івана Костюка, який виявив бажання в цьому сезоні виступати за нашу команду.

З перших хвилин матчу було помітно, що професійний клас команди «Восход» вищий, ніж у суперника. Це і засвідчив кінцевий рахунок матчу 7-2 на користь нашої команди. Голи забивали Червоний Станіслав — 4, Лазаренко Станіслав – 2, Павловський Олександр — 1.

Наступний матч, який відбудеться 20 травня, наша команда проведе на виїзді в с. Мачухи Полтавської області з командою «Дружба». Побажаємо нашим гравцям вдалої гри та повернутися в рідні стіни з перемогою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top