Новости 15 мая 2017

У Вознесенськ приїхали каховські козачата

13 травня 2017 року до нашого міста в рамках вивчення історичної та культурної спадщини України прибула Каховська паланка Українського дитячого юнацького товариства «Січ». Координацією зустрічі займався керівник Вознесенської дитячої юнацької козацької морської школи «Сокіл» Кролівець Ю.І.

Міський голова Віталій Луков зустрів гостей біля візитівки Вознесенська – «Царської ротонди», розповів про історію міста, активну молодь і патріотичних вознесенців. Також було відзначено, що саме в цей день стартувало перше, за довгі роки, річкове перевезення у тестовому режимі за маршрутом «Вознесенськ – Миколаїв». Наостанок зустрічі козачата були запрошені до ФОК «Водограй» для відпочинку після дороги та відвідування басейну.

Гості подякували очільнику міста за прийом, подарували на згадку прапор міста Каховки, карту міста, книгу про історичні пам’ятки Каховщини.

ФОК «Водограй» люб’язно зустрів гостей, діти мали можливість відвідати тренажерну залу, залу для боротьби, поплавати в басейні, відвідати смачну булку з чаєм.

На цьому сюрпризи від вознесенців не закінчилися. Вознесенська дитяча юнацька козацька морська школа «Сокіл» зустріла козачат на своїй базі — на березі річки Південний Буг, де пригощали гостей справжніми українською їжею — кулішем та узваром.

Під вечір гості продовжили свою подорож, вони попрямували до Трикратського лісу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top