Новости 17 мая 2017

Вознесенська влада відхрестилась від брудного піску на дитячому майданчику та провела генеральне прибирання

Шановні вознесенці! Дякуємо вам, що ви не залишилися осторонь робіт щодо облаштування дитячого майданчика в парку Січової Слави. Відділ культури та спорту врахував думку ініціативних мешканців та вирішив питання про пісок на ігровому майданчику, яке викликало бурхливі обговорення в соціальних мережах.

Пісок, який було завезено благодійно, без використання бюджетних коштів, на травневі свята, не у повній мірі відповідав санітарним нормам. Тож на минулому тижні за ініціативи міського голови Лукова В.Д. та підтримки небайдужих підприємців на дитячому ігровому майданчику в парку Січової Слави було повністю замінено старий пісок на новий.

Більше 60 т. піску на благодійній основі було надано міському будинку культури приватним підприємцем Морозом В.Ю., за що йому велика подяка не лише від працівників культури, а і від усієї громади.

Щира подяка Макаренку І., який безкоштовно надав свій трактор з ковшем і причепом для вивозу старого піску та Цеплому М.В. за підтримку таким же трактором.

Очищати простір майданчика допомогало своїм новим тракторцем «Білорус» КП «Єдність».

Дякуємо І. Дранову, який за власні кошти своїм автомобілем «КамАЗ» перевіз весь пісок з кар’єру на дитячий ігровий майданчик.

Окрема подяка студентам Вознесенського професійного аграрного ліцею, які допомагали вигрібати старий пісок і розгрібати новий.

Слова вдячності Зайцеву А. за безкоштовно надані дошки для заміни старих на дитячих ігрових спорудах.

Добрі справи не залишаються непоміченими. Шановні добродійники, надаючи допомогу, ви подарували не просто матеріальні цінності, а радість і надію нашим дітям. Бажаємо вам здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів і фінансового процвітання!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top