Новости 23 мая 2017

Вознесенці обрали дизайн фасадів педіатрії та поліклінікі

У період з 3 по 15 травня у місті тривав конкурс з відбору кольорового рішення фасаду будівель педіатрії та поліклініки. В рамках конкурсу були встановлені стаціонарні пункти опитування у поліклініці, будівлі сімейної медицини, педіатрії, центрі надання адміністративних послуг та ресурсному центрі з енергоефективності. Кожен відвідувач цих закладів мав змогу виразити своє бачення майбутнього варіанту фасаду за допомогою анкети, де пропонувалися різні варіанти. Також паралельно проводилось опитування через Інтернет ресурси та соціальні мережі. 15 травня у лікарні було проведено опитування серед відвідувачів лікарні та медичного персоналу. У результаті опитування було отримано більше 1500 відповідей – молоді, відвідувачів та персоналу лікарні, та звичайних мешканців міста.

Результати конкурсу були опрацьовані конкурсною комісією та оприлюднені 17 травня на інтернет-сторінках ГО «Агентства економічного розвитку», Фундації ПАУСІ та органів місцевого самоврядування. Результати конкурсу були передані проектній організації для розробки подальшої проектної документації.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top