Новости 27 мая 2017

У Вознесенську випускники влаштували Вишиванкову ходу [ФОТО]

Протягом 25-27 травня під гаслом «Кожен прагне – усі разом досягаємо мети» славне місто Вознесенськ святкує свою 222 РІЧНИЦЮ з дня заснування. Наше рідне місто віддавна бавить та дивує своєю  чарівністю і неповторністю, історичної давниною на інноваційною сучасністю. Місто Вознесенськ гуртує, дивує, гартує, молодіє та чарує в багатьох сферах!

З нагоди святкування Дня міста та проведення СВЯТКОВОЇ ВИШИВАНКОВОЇ ХОДИ випускників 4-х, 9-х та 11-х класів, фахівці Вознесенського МРЦЗ організували виїзд мобільного центру зайнятості у парк Січової слави з метою  оперативного та доступного інформування про соціальні послуги та формування позитивного іміджу Державної служби зайнятості. Інформаційна підтримка населення Вознесенським міськрайонним центром зайнятості здійснюється повсякденно. Важливе значення має інформування не лише безробітних громадян, які звертаються безпосередньо  до центру зайнятості, а й робота з різними категоріями населення поза його межами.

Мер міста, ВІТАЛІЙ ЛУКОВ презентував Вознесенський центр зайнятості почесним гостям міста, які прибули до міста на святкування, а саме польській делегації з міста Радомско та грузинській з м. Зугдіді. ІРИНА ЛАРЧЕНКО, директор Вознесенського МРЦЗ, мала нагоду поспілкуватись та обговорити деякі питання соціальної сфери з представниками делегації, а саме ШУВАРТОМ ЯН ПЬОТР — секретарем міської ради м. Радомско, ЗУГМОЙ КЖЕСТОФ ДЖЕРЗІ – директором музею Радомско  (Польща), ЕСАРТІЄЮ НУКРІ – заступником міського голови м. Зугдіді та  СОРДІЄЮ САНДРО – начальником юридичного відділу муніципалітету м. Зугдіді (Грузія).

Організатори виїзного заходу надали присутнім інформацію про різноманітні послуги служби зайнятості, можливості професійного навчання, актуальні на сучасному ринку праці, розповіли про участь в оплачуваних громадських роботах, можливості відкритті підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості тощо.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top