Новости 30 мая 2017

У Вознесенську запрацює нове пологове відділення [ФОТО]

У День міста Вознесенська голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко оглянув місцеві лікарняні заклади – нове пологове відділення, дитячий діагностичний центр та центр надання первинної медико-санітарної допомоги.

Перед відкриттям пологового відділення медики продемонстрували, як працює «Віконце життя»   Вознесенській центральній районній лікарні. Нагадємо, що «віконце» було створено за ініціативою голови ОДА задля запобігання малюкової смертності. Так, лікарня створила всі необхідні умови для збереження анонімності під час прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишати їх в родині. При відкритті віконця спрацьовує сигналізація, яка сповіщає медичний персонал.

Олексій Савченко подякував медикам за відповідальне ставлення до своєї справи та подякував громаді міста і району за підтримку ініціатив влади. Він зазначив, що  завдяки спільно проведеній роботі Вознесенський район має сучасне пологове відділення. В ньому будуть приймати породіль і з майбутнього госпітального округу (180 тис. населення), центром якого буде саме Вознесенська ЦРЛ.

Голова облдержадміністрації разом із заступниками оглянув приміщення нового відділення. В палатах наявні гінекологічні крісла, лампа для фототерапії, кювез, а також реанімаційний стіл для новонароджених, фетальний монітор.

«Приємно, що такими невеликими але важливими кроками ми будуємо Українську Соборну Самостійну Державу. Ви самі бачите, в яких тепер умовах вознесенці та жителі ближніх районів приїжджатимуть в цей пологовий будинок. Впевнений, що ви забезпечуєте якісну медичну допомогу і породіллям, і маленьким українцям, які тільки-но з’являються на світ», — звернувся Олексій Савченко до колективу лікарні.

Фахівці міського центру надання первинної медико-санітарної допомоги презентували «Карту вознесенця» — електронний чіп, з яким жителі міста матимуть змогу обслуговуватись в соціальних закладах і установах, в першу чергу – лікарні, за новими стандартами і технологіями.

Очільник області Олексій Савченко звернув увагу, що влада та громада Вознесенська успішно втілює в життя основоположні принципи програми Президента України Петра Порошенка «Україна-2020», особливо це помітно в освітній та медичній галузях.

«Ми бачимо яскравий приклад того, як громада об’єднується і спрямовує кошти на корисні соціально важливі проекти. Це оновлення шкіл, лікарень… Неабиякі успіхи має громада Вознесенська і у впровадженні ІТ-технологій. Програмне забезпечення, яке використовується сьогодні у закладах міста, займає третє місце серед всіх інших міст нашої держави. І цим не можливо не пишатися», — сказав Олексій Савченко.

Зазначимо, що за підтримки облдержадміністрації та команди Олексія Савченка для реалізації проекту ЄС «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська» було залучено 4,2 млн грн з державного фонду регіонального розвитку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top