Новости 01 июня 2017

У Вознесенськ приїхав нардеп, що встановив 37 рекордів України з плавання

31 травня Вознесенськ відвідали  народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка,перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні, заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи з плавання, науковець та громадський діяч Денис Силантьєв, а також голова громадського руху «Жінки за зміни» Інна Силантьєва та співзасновник руху,експерт з питань брендингу та міського іміджу Інституту реформ та розвитку Києва Вілена Воронова.

Перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні, чотириразовий володар Кубку світу з плавання в стилі батерфляй, срібний призер Олімпійських ігор, плавець,  який встановив 37 рекордів України, не міг не відвідати місцевий плавбасейн фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй». Денис Олегович побував на тренуваннях дитячих груп, поділився з тренерами та юними плавцями своїм професійним досвідом, порадами і пообіцяв взяти участь в регіональних змаганнях з плавання, які будуть проходити у Вознесенську та провести майстер-клас для плавців.

Голова громадського руху «Жінки за зміни» Інна Силантьєва та його співзасновник Вілена Воронова відвідали Вознесенську центральну районну лікарню, зокрема, дитяче діагностичне відділення.

 Своїми враженнями від м. Вознесенська столичні гості поділилися на зустрічі з громадою, яка відбулась ввечері в міському будинку культури. Денис Силантьєв зізнався, що в політику пішов для того, щоб зберегти спорт, зробити його доступним для дітей та привернути увагу бізнесу до потреб української спортивної галузі. До Вознесенська він привіз із собою документальний фільм «Народжені революцією» про лідера Радикальної партії Олега Ляшка та історію виникнення партії. Презентували фільм його творці – ІннаСилантьєва та Вілена Воронова.

На зустрічі з українським політиком були присутні депутати міської ради:  голова Вознесенської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка Іван Чорноморець, Євген Чебанов, Олександр Костєв та Тетяна Балабушко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top