Новости 06 июня 2017

У Вознесенську вшанували пам’ять загиблих в АТО Героїв України

Третього червня 2017 року у малому залі виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулася зустріч з батьками та родичами захисників України, що загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Зустріч з батьками та членами родин загиблих героїв ініціювала та проводила громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО» з м. Миколаєва за підтримки міської та районної влади. В організації та проведенні заходу взяли участь начальники управлінь соціального захисту населення міста та району.

Метою цього заходу було вшанування пам’яті загиблих захисників територіальної цілісності України та нагородження їх посмертно пам’ятними відзнаками «Герой Миколаївщини», які були передані батькам та членам родин наших воїнів. Відзнакою «Герой Миколаївщини» були нагороджені: Карбівничий Сергій Васильович, Бондар Олександр Борисович, Костенко Костянтин Олегович, Гречаний Володимир Володимирович, Бабкевич Олег Іванович, Ваколюк Володимир Павлович, Чижов Юрій Миколайович, Ліптуга Олександр Сергійович, Каленик Сергій Валерійович.

Відзнаки «Герой Миколаївщини» та сертифікати на землю родинам загиблих вручали голова Миколаївської громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Олександр Терещенко та його перший заступник Ілля Шполянський. Члени громадської організації поспілкувалися з кожною родиною окремо з метою виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Виразили свою підтримку родинам загиблих вознесенців та наміри надавати у майбутньому посильну допомогу. На питання, що виникали в ході зустрічі відповідали начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради Шишляннікова Ірина Анатоліївна та начальник управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації Житник Антоніна Вікторівна. На зустрічі також був присутній депутат Вознесенської міської ради Кондратєнков Ю.М.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top