Новости 14 июня 2017

У Вознесенську затвердили Комплексну схему розміщення тимчасових споруд

14 червня під головуванням начальника Відділу містобудування та архітектури ВМР- головного архітектора міста Лейли Чорної відбулась архітектурно-містобудівна рада за участі міського голови Віталія Лукова, членів ради, голів постійних депутатських комісій та представників громадських організацій.

 На засіданні розглядались питання забудови міста об’єктами містобудування. Зокрема, члени архітектурно-містобудівної ради  розглянули та погодили проектну роботу «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська», виконаної комунальним підприємством «Паркова та реклама», відповідно до Договору №18 від 13 квітня 2017 року (доповідач – Лейла Чорна, начальник Відділу містобудування та архітектури ВМР-головний архітектор міста); кольорове рішення фасадів будівель педіатрії та поліклініки Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня» по вул. 228-ї Стрілецької дивізії, 26 (доповідач – Сергій Трандафіл, член ГО «Агенство економічного розвитку»); щодо надання дозволу на розміщення рекламного  засобу (бігборду)  на території  м. Вознесенська ТОВ «ВК-Автотрейд»  по вул. Київській, біля  будівлі №283 (доповідач – Костянтин Почепа).

Головний архітектор міста Лейла Чорна продемонструвала присутнім архетипи малих архітектурних форм, розроблених разом з проектною організацією, які планується в недалекому майбутньому встановити в центральній частині міста, на вул. Михайлівській та на Північному масиві. Перед цим у місті відбудеться інформаційно-роз’яснювальна кампанія та громадські слухання.

 Представник громадської організації «Агенство економічного розвитку» Сергій Трандафіл ознайомив присутніх з вибором мешканців міста кольорового рішення фасадів будівель педіатрії та поліклініки КУ «Вознесенська ЦРЛ». Загалом участь в опитуванні взяли 1500 респондентів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громад

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top