Новости 23 июня 2017

У Вознесенську безробітних влаштували на роботу в Райавтодор

Вознесенський міськрайонний центр зайнятості 20 червня на території Вознесенського Райавтодору провів для безробітних ярмарок вакансій на актуальні посади дорожніх робітників. На захід було запрошено 25 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

Розпочав ярмарок Бачинський Роман Васильович — директор підприємства, який провів екскурсію по його території та познайомив присутніх зі своїми колективом. Для більш комфортного спілкування учасники заходу були запрошені до намету, де і було продовжено спілкування. Директор розповів про особливості роботи Вознесенського Райавтодору, основний вид діяльності якого — ремонт доріг. На сьогодні підприємство має нагальну потребу саме в дорожніх робітниках, так як бригада, що має налічувати 10 робітників на даний момент складається лише з 3-х осіб, що є великим навантаженням на цих працівників.

Роман Васильович у присутності директора центру зайнятості Ларченко Ірини, начальника відділу організації працевлаштування населення Бабенко Олени та заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Павлової Катерини провів індивідуальну співбесіду з кожним потенційним працівником на вакантні робочі місця. Всі запрошені на ярмарок отримали відповіді на хвилюючі їх питання, ознайомилися з умовами праці, рівнем заробітної плати, обов’язками, графіком роботи. Результатом зустрічі стало працевлаштування п’ятьох осіб.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top