Новости 30 июня 2017

У Вознесенську жінка просить владу відшкодувати надлишок субсидії на газ, щоб оздоровити онуків

29 червня міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян. Попередньо зареєструвалося п’ять мешканців міста, але відвідало прийом лише троє з них.

Працівниці комунальних підприємств «Єдність» та «Санітарна очистка міста» порушували житлові питання та питання заробітної плати.

Мешканка вулиці Шевченка звернулась з питанням, чому її немає в списках на відшкодування надлишку субсидії на газ. Ці гроші були б непоганою допомогою на оздоровлення онуків, яких жінка виховує без мами. Віталій Луков зателефонував начальнику Управління соціального захисту Ірині Шишлянніковій та дав доручення розібратися в даному питанні. Якщо надлишок все ж таки не відшкодують, сім’ї буде надана одноразова матеріальна допомога у розмірі до 1000 гривень на оздоровлення дітей.

Усі звернення громадян були зафіксовані у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою [email protected]

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top