Новости 05 июля 2017

22 атовця отримали сертифікати «Начальник охорони недержавної сфери бізнесу»

3 липня у малій залі засідань Виконавчого комітету ВМР відбулось вручення сертифікатів слухачам вознесенської навчальної групи, котрі успішно пройшли перепідготовку в центрі «Гермес -Південь» за спеціальністю «Начальник охорони недержавної сфери бізнесу». Навчання тривали в рамках програми Україна-НАТО та проекту з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, котрі повернулись до цивільного життя.

З цієї урочистої нагоди до Вознесенська приїхалиСергій Василенко – координатор проекту з перепідготовки військовослужбовців за програмою Україна-НАТО, полковник запасу, Кристофер Штауд – менеджер програми Україна-НАТО, Сергій Рєзанов – керівник навчального центру «Гермес -Південь». На заході були присутні заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Юрій Путій та заступник голови ГО «Вознесенська спілка учасників АТО»Володимир Довбенко.

 Навчальний курс розпочався 3 травня 2017 року й проходив на базі Вознесенського об’єднаного районного військкомату. Участь у перепідготовці взяли 22 учасника АТО.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top