Новости 19 июля 2017

У Вознесенську колонію знов нагряне прокурорська перевірка

Як вже повідомлялось раніше, з урахуванням вказівок Генерального прокурора Ю.Луценка прокурором Миколаївської області Т.Дунасом організовано проведення комплексних перевірок у всіх установах виконання покарань області з метою дотримання конституційних прав засуджених та недопущення жорстокого поводження з ними.

На даний час такі перевірки завершено у Вознесенській виправній колонії, Новобузькому виправному центрі та Миколаївському слідчому ізоляторі.

У ході перевірок виявлено порушення вимог Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», законодавства про охорону здоров’я та відомчих нормативно-правових актів.

За втручання прокуратури безпосередньо під час проведених перевірок поновлені права 28 в’язнів щодо належного медичного та матеріально побутового забезпечення.

У ході перевірки прийнято на особистому прийомі в’язнів, а результати перевірок обговорено на нарадах за участю керівництва місць несвободи.

З метою усунення виявлених порушень, а також причин, що їм сприяли,  внесено документ реагування керівництву Головного управління Нацполіції в області, ще три документи — керівництву Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України.

Дотримання конституційних прав в’язнів та приведення у відповідність до міжнародних норм і стандартів умов їх тримання, перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top