Новости 21 июля 2017

Аферисти ошукали вознесенця та видурили 10 тис. грн

До Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 33-річний чоловік із повідомленням про те, що його ошукали. Він розповів, що до нього зателефонував невідомий та, назвавшись співробітником служби безпеки одного із банків, повідомив, що картку потерпілого через технічні проблеми було заблоковано, і тому потрібно звірити деякі особисті дані для відновлення фінансового рахунку. Заявник відповідав на всі запитання афериста, а через деякий час отримав повідомлення про зняття з його банківського рахунку 10 000 гривень.

В такий же спосіб шахраї ошукали 28-річну мешканку Корабельного району та заволоділи її грошовими коштами у розмірі більш ніж дві тисячі гривень. За допомогою аналогічної схеми, аферисти отримали данні карткового рахунку 59-річного мешканця Вітовського району та збагатилися на 32 000 гривень, які зберігав пенсіонер.

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від накладання штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Тривають слідчі дії.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top