Новости 07 августа 2017

На Вознесенщині підпалили Прибузьке лісництво: горіло 6 га підстилки

5 серпня на Миколаївщині зареєстровано 43 пожежі.  В переважній більшості горіла  суха трава  (31 вогневий випадок).  Під вплив вогняної стихії потрапили відкриті території у м. Миколаєві, Очаківському, Новоодеському, Новобузькому, Миколаївському, Вознесенському, Вітовському, Казанківському, Снігурівському, Березнегуватському, Первомайському, Березанському, Веселинівському та Врадіївському районах. Основною причиною пожеж було необережне поводження з вогнем з боку населення.

Також горіла листяна та хвойна підстилка у Вознесенському районі  (Прибузьке лісництво) на площі понад 6 Га., за попередніми даними спричинив пожежу – підпал.

На всі випадки забезпечено оперативне реагування підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, також працювали  співробітники та техніка місцевої пожежної охорони «Олександрівка», місцевих пожежних команд «Щербані» та «Первомайське», «Очаківський райагрохім», ДП «Вознесенський ЛГ». Також для підвозу води надавали допомогу технікою ПСП «Україна», КП «Снігурівський благоустрій», ТОВ «Меліоратор Юг».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top