Новости 07 августа 2017

Вознесенських поліцейських привітали з професійним святом

Сьогодні, 4 серпня у будинку культури Вознесенського відділу поліції відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята. Зі словами привітань до своїх колег звернувся начальник Вознесенського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області Д.В. Шаповалов. Він побажав колективу благополуччя, злагоди, щастя та мирного неба, гідно захищати конституційні права і свободи громадян, завжди бути відданими і відповідальними у роботі.

Від імені міського голови В.Д. Лукова та міської ради працівників поліції привітала секретар міської ради Л.М. Торжинська. Вона підкреслила, що міська влада відкрита для співпраці з поліцією задля безпеки, порядку та спокою у місті.

Наше місто одне з перших в Україні в рамках проекту «Smartcity» встановило 30 камер відеоспостереження, які виведено на монітор. 12 камер мають технічні можливості розпізнавати номерні знаки автомобілів і обличчя людей. Для покращення умов роботи поліції та в рамках реалізації проекту «Безпечне місто» міська рада зробила подарунок відділу поліції – LCD телевізор Samsung (40 дюймів) та настінне кріплення до нього.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top