Главные новости 12 сентября 2018

Торги без учасників: Снігурівська міська рада знову провела сумнівний тендер для одеської фірми

Снігурівська міська рада провела закупівлю робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція площі «Центральна» в місті Снігурівка». Втім, згідно з даними системи публічних закупівель «Prozorro», переможця визначили миттєво, відразу після опублікування тендерної документації, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

11 вересня о 12:50 в «Prozorro» з’явилася інформація про закупівлю робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції Центральної площі в Снігурівці. Очікувана вартість робіт склала 132 тисячі 720 гривень.

В той же час, 11 вересня о 12:50 переможцем тендеру було обрано товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАДБУД-ГБ», зареєстроване в місті Одеса. Пропозиція фірми склала 132 тисячі 720 гривень – рівносильна очікуваній вартості закупівлі.

Варто зазначити, що раніше фірма «ГРАДБУД-ГБ» вже отримувала перемогу у тендерах, що проводила Снігурівська міська рада, а саме, тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону« Колос» по вулиці Суворова в місті Снігурівка.

Тоді по цьому тендеру прокуратура відкрила провадження за статтею «Службова підробка, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top