Новости 24 сентября 2018

Вознесенськ має бути доступним та комфортним, — Олексій Савченко на благодійному вечорі «Народжені перемагати»

Минулого тижня під патронатом голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка та Міжнародного саміту мерів (Western NIS Enterprise Fund) у місті Вознесенську відбувся благодійний вечір під символічною назвою «Народжені перемагати». Захід об’єднав небайдужих городян та гостей міста, представників підприємницького співтовариства, органів влади, а також благодійні фонди та громадські організації. Участь у благодійному аукціоні взяли відомі спортсмени, популярні музичні гурти, політики, визначні особистості сучасності та учасники проекту «Переможці».

«Ми підтримали чудову ініціативу мера міста Вознесенська Віталія Лукова та приєдналися до збору коштів для придбання спеціально пристосованого автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю, адже Вознесенськ повинен бути доступним, комфортним, і створювати можливості для всіх почуватися гідними», — прокоментував Олексій Савченко основну мету благодійного вечора.

Присутні на благодійному вечорі мали змогу насолодитися виступами талановитих українських музикантів, побачити видовищний поєдинок з кікбоксінгу за звання Інтерконтинентального чемпіона за версією Комбат Самооборона ІСО, а також взяти участь у благодійному аукціоні з особливими лотами – книгами, витворами декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класами, пам’ятними сувенірами і подарунками, зокрема і від срібного призера Олімпіади в Сіднеї, чемпіона світу та Європи з плавання Дениса Силантьєва.

Так, голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко придбав один з найдорожчих лотів благодійного аукціону – «Уїкенд з міським головою Віталієм Луковим». Вигравши у змаганні за лот, Олексій Савченко зазначив, що таким чином він подарував меру міста Вознесенська Віталію Лукову можливість провести два дні на бойових позиціях в Широкіному – пліч-опліч з українськими добровольцями.

Загалом на аукціоні було зібрано 85,9 тис грн, а протягом останнього місяця – більше 183 тис грн (всього – 269,1 тис грн). Однак, як повідомляють у громадській організації «Вознесенське об’єднання «Наше місто» наразі збір коштів ще триває.

Зазначимо, що Вознесенськ має успішний досвід організації подібних благодійних заходів. В рамках благодійного вечора «Від щирого серця» 2013 року зібрано близько 1 млн. грн. на модернізацію дитячого інфекційного відділення Вознесенської центральної лікарні, а в 2016 організовано «Джинсову вечірку», яка зібрала аналогічну суму на ремонт пологового відділення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top