Новости 12 января 2017

З початку року у Вознесенську на грип захворіло 224 людини

Всього на 1 тижні поточного року на грип та ГРВІ захворіло по області 8370 осіб, із них по м. Вознесенськ 224 особи.

По області захворіло 4789 дитини, питома вага серед всіх захворілих 57%; по м. Вознесенськ 91 дитина, питома вага 40,6 %. В порівнянні з 52 тижнем року захворюваність по м. Вознесенськ збільшилась на 70 випадків або 45,5 %, але не перевищила епідемічний рівень.

Захворюваність по області перевищує рівень епідемічного порогу на 46% та залишається на епідемічному рівні на 10 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Вітовському, Врадієвському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Снігурівському районах. Госпіталізовано по області за тиждень 643 особи, з яких 451 – діти, 70% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ. Госпіталізованих по місту Вознесенськ — 22 особи, із них 15 дітей, 68,2 % від усіх госпіталізованих з діагнозами ГРИП та ГРВІ. Темп росту захворюваності дещо знизився завдяки канікулам у загальноосвітніх навчальних закладах та новорічним і різдвяним святам. За даними вірусологічної лабораторії ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» при дослідженні матеріалу від хворих методом імунофлуоресцентної мікроскопії в 50% виявлені віруси грипу А, в 43% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу. Досліджені зразки біологічних матеріалів від хворих на грип методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), в 46% визначені РНК вірусів грипу типу А. Станом на 1 тиждень року щеплено проти грипу по м. Вознесенськ 182 особи.

За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» станом на 1січня у 21 області України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідемічні пороги.

Якщо Ви захворіли зверніться до лікаря, не лікуйтесь самостійно!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top