Новости 19 июля 2019

«Слуга народу» Артем Чорноморов – «молодий регіонал» та друг Дятлова

Про Артема Чорноморова, кандидата від «Слуги народу» по 131 округу, до початку передвиборної кампанії в його рідному Южноукраїнську мало хто чув.Що вже казати про інші куточки 131 округу, з котрого й вирішив розпочати велику політичну кар’єру молодий миколаївський підприємець. Той самий підприємець Чорноморов, який лише місяць (!) тому на власній агітаційній ФБ-сторінці в одному зі своїх перших постів розмістив звернення до жителів округу з проханням розказати, які вони проблеми мають. Тобто людина, що прагне представляти інтереси кожного мешканця чималенького за площею 131 округа, навіть не знала, які питання тих турбують.

Артем Чорноморов настільки не в курсі справ міст та районів регіону, що, зустрівшись з Президентом України Володимиром Зеленський, який саме перебував з офіційним візитом на Миколаївщині, «пожалівся» главі державі на проблеми з реконструкцією Вознесенської загальноосвітньої школи №8 та те, що 1 вересня її для учнів так і не відкриють. 

Володимир Зеленський на всю Україну у прямому ефірі пообіцяв взяти це питання на контроль, навіть не знаючи, що на контроль брати немає що. Того ж дня цю інформацію миколаївського «слуги народу» спростував мер міста Вознесенська Віталій Луков. А вже за два дні і сам Артем Чорноморов визнав, що сказав лише те, що почув від когось з натовпу, а не з офіційних джерел. Навіть і в школі кандидат не побував… Ось така обізнаність, ось таке майбутнє чекає на тих, хто проголосує за бренд, а не конкретну людину.

А бренд партії «Слуга народу» має велике значення. Це розуміє кожен, хто балотується на позачергових парламентських виборах. І, мабуть, на місце в окрузі ціла черга була. Але поталанило саме Артему Чорноморову. На перший погляд, маловідомій для загалу персоні. Але є ще порох у порохівницях у місцевих журналістів. Їм вдалося дещо «відкопати» про служника народу. Виявляється, що і Чорноморов, як і більшість з 16 кандидатів 131 округу, має біло-голубе «регіоналівське» минуле. Сьогоднішній успішний підприємець, генеральний директор ТОВ «СмартАгрі» якихось десять років тому був активним та перспективним членом «Молодих регіонів». І в Миколаєві, на відміну від «рідного» Южноукраїнська, Артема Чорноморова знають дещо краще, як доброго друга досвідченого «регіонала» Ігоря Дятлова.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top