Новости 18 августа 2020

Андрій Пальчевський: потрібна держпідтримка малих фермерів, а не агробаронів

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» обурений відсутністю підтримки малих фермерів з боку держави. Про це він сказав у своєму відео зверненні під час відвідування аграрної виставки в Києві. 

«У нас 70% земель уже належить агробаронам. А обробляють нашу землю всього лише 30% маленьких самостійних фермерів. І, не дивлячись, на те, що виділяється 4,5 млрд грн., малим фермерам нічого не дістається, тому що ці гроші «розпилюють» агробарони, — заявив Андрій Пальчевський.

Підприємець також зазначив, що в Україні потрібно готувати високопрофесійних фермерів, які розбираються в сучасних технологіях.

«Фермером повинна бути людина, яка вміє читати технологічні ланцюги, знає, як використовувати сучасну техніку. Через 20 років по полях їздитимуть дрони у всьому світі, а поруч будуть сидіти люди, які вміють ними керувати. І ось таких управлінців нам треба готувати», — сказав Пальчевський.

агадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Згідно з дослідженням Центру Разумкова –Пальчевський головний конкурент Володимира Кличка на прийдешніх виборах мера Києва.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top