Новости 24 января 2017

Справа про звіряче вбивство сирійцем дружини може бути сфальшована

В провадженні Вознесенського міськрайонного суду знаходиться кримінальне провадження № 12016150190001371 відносно громадянина Сірії Саєд Ахмад Мохамада 1967 року народження за обвинуваченням у вбивстві. За інформацією, що розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці Федор Левченко, місцеві правоохоронці фальшують докази.

Далі наводимо представлений текст без правок:

Коротко історія така – літом 2016 року громадянина Сірії Саєда А.М. звинуватили у вбивстві своєї офіційної дружини, громадянки України.  Жінка працювала в великій зерноторговій компанії, вийшла заміж за сирійця, який жив в Одесі, добре заробляв і часто був у відрядженнях по справам, дітей не було. Зранку літнього дня тіло жінки знайшли в лісопосадці на расі, поворот на село Щербані Вознесенського р-ну. Тіло було повністю обгоріле.

Огляд місця знайдення тіла проводився за участю всього керівництва правоохоронних органів району. Огляд проводився ретельно. Всі предмети, речі, близько 10 шт. були належним чином вилучені і упаковані. Серед вилучених речових доказів з місця події було вилучено чотири недопалка сигарет Монте-Карло. Інших недопалків цигарок, група в кількості 9 чоловік біля місця знаходження трупу потерпілої Шулик Г.В. — не знайшла.

Напередодні вбивства Саед бачився зі своєю дружиною – він проїзжав через місто і вона йому передавала документи.  Зразу ж Саед був взятий під варту. Проводились допитування протягом 4 днів.
От тут і починаються цікаві речі. Черед 5 днів після вбивства слідчий А.Грицюк безпідставно проводить повторний огляд місця знайдення вбитої за участю двох свідків (по ним читайте нижче). О, і яка вдача – під час огляду на відстані 43 см. Від місця де лежала загибла були знайдені. Недопалки 2–х сигарет «Данхіл». Згідно з висновками судової молекулярно-генетичної експертизи № 655 від 10.08.2016 року, два недопалка сигарет Данхіл належать Саєд А.М. А звідки ж могли взятися недопалки Саєда ? Дуже просто – він постійно палив на 5-ти допитах і залишав недопалки в кабінеті слідчого.

Дальше цікавіше. В протоколі повторного огляду місця злочину вказані два свідки. Не буду, поки що, розказувати усі подробиці ситуації зі свідками, але зазначу – що і підписи, і адреси свідків були підроблені. Це вже після засідання суду, 26 січня 2017 року.

Підкреслюю – інших доказів причетності Саеда до злочину – не має. В момент вбивства він знаходився в Одеській області, що можна легко доказати взявши роздруківки телефонних розмов, які Вознесенська поліція скриває від адвокатів Саеда.

Що маємо в сухому залишку:
Єдині докази проти Саеда сфальшовані;
Покази свідків сфальшовані;
Не долучаються до справи роздруківки телефоних розмов Саеда;
Невраховані свідчення свідка, що говорять проти показів ще одного дуже важливого свідка;
Неврахована інформація то те, що один із свідків (що може стати подозрювальним) є родичем слідчого, що проводить розслідування і сфальсифікував докази проти Саеда.

Також цікавим є факт – ніхто з керівництва Вознесенської поліції та прокуратури не зупинив слідчого в його діях направлених на фальшування доказів.

П.С. Факт фальсифікації матеріалів які мають суттєве значення по справі було виявлено в ході судового слідства 12.01.2016 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top