Новости 25 января 2017

У Вознесенську влаштують розіграш товарних чеків

23 січня відбулась чергова нарада щодо міжнародної програми «Об’єднані Розумні Міста» (Smart city). Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для підвищення якості надання послуг, поліпшення комунікацій та порозуміння з мешканцями. Місто Вознесенськ є одним з 27 міст України, які взяли участь в програмі «розумних міст».

Із переліку озвучених на минулій нараді пропозицій, найбільш актуальним для нашого міста є проект запропонований волонтером Корпусу Миру Девідом Камачо про стимулювання людей до отримання товарних чеків у магазинах та їх участі в подальшому розіграші лотереї. В рамках даного проекту планується надходження грантових коштів, та 20-відсоткового внеску з місцевого бюджету. Цікавим є те, що на території України він буде впроваджений вперше.

Прикладом для нас є інші країни світу, які вже показали, що подібні лотереї, позитивно впливають на життєдіяльність міст – збільшується надходження податків до місцевих бюджетів.

Планується розробка місцевого бізнес-порталу, на якому буде розміщено мапу міста з переліком магазинів-учасників проекту, які оснащенні терміналом для реєстрації товарних чеків. Чеки можна буде зареєструвати і на бізнес-порталі.

Передбачається, що періодично (раз на тиждень або раз на місяць) на бізнес-порталі буде транслюватися розіграш лотереї товарних чеків. Переможці отримають винагороду.

Проект заплановано впровадити до кінця 2017 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top