Новости 25 января 2017

У Вознесенську стартувала кампанія по тепловізійній зйомці житлових будинків

Ресурсний центр з енергоефективності, який створений в рамках проекту Фундації ПАУСІ «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську», що фінансується Європейським Союзом, розпочав кампанію по тепловізійній зйомці житлових будинків, де утворене ОСББ.

Дана ініціатива проводиться з метою виявлення у багатоквартирних будинках втрат енергії. Метою кампанії є демонстрація необхідності термосанації будинків та впровадження енергоефективних технологій. Більшість власників квартир розуміють, що енергія у їх оселях витрачається неефективно, але наскільки?

Саме тому було прийнято рішення надавати допомогу ОСББ, що звернулися до Ресурсного центру, у вигляді тепловізійної зйомки. На сьогодні вже проведена теплозйомка 4 ОСББ, які звернулися за допомогою в Ресурсний центр.

Необхідно зазначити, що саме ці ОСББ вже скористалися державною програмою «теплих кредитів» та таким фінансовим інструментом, як Револьверний фонд.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top