Новости 02 февраля 2017

Вознесенці продовжують створювати у місті стихійні звалища

В нашому місті з завидною постійністю створюються несанкціоновані звалища побутового сміття. Такими місцями є вул. Чехова та пров. Павлова. 27.01.2017 року по вул. Чехова біля ЦРЛ комунальним підприємством «Санітарна очистка міста» було розчищено несанкціоноване звалище. Всього вивезено 15 м3 побутового сміття. 28.01.2017 року власники присадибної ділянки по пров. Павлова, 17, які фактично тимчасово не мешкають за даною адресою, вимушені були організувати прибирання та вивезення сміття, яке з’явилося завдяки мешканцям вищевказаного провулку.

На даних ділянках вулиць згідно графіку по вівторкам та п’ятницям вивозиться тароване сміття. При спілкуванні з мешканцями цих вулиць ніяких зауважень до якісного та своєчасного надання послуги з вивезення ТПВ не було озвучено.

В тарифі на збір та вивезення ТПВ не передбачено вивезення створених мешканцями звалищ. Тому, виконуючи ці роботи, підприємство несе збитки.

Подібні звалища побутового сміття по місту не виникають самі по собі — це є результат життєдіяльності людей. Шановні! Для того щоб жити в чистому місті непотрібні ніякі додаткові заходи! Просто не смітіть! Обговорюйте дану проблему з рідними та сусідами. Не створюйте смітники, не будьте байдужими до тих, хто це робить! Тільки в такому випадку біля Вашої оселі буде чисто та затишно.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top