Новости 07 февраля 2017

Жителів Вознесенська кличуть на навчальний семінар з питань овочівництва

Запрошуємо Вас 25 лютого 2017 р. о 13.00 год. взяти участь у навчальному семінарі з питань овочівництва (насіннєвий матеріал; добрива та захист; технології вирощування тощо), який відбудеться у міському Будинку культури.

Серед учасників семінару: компанії Seminis, PARTNER™ , Terra Tarsa.

Компанія Seminis – виробник насіння овочів. Компанія займається селекцією більш ніж 20 різних культур і понад 2200 гібридів насіння. Це новаторське насіння постачається сільгоспвиробникам, дилерам, дистриб’юторам, постачальникам насіння для аматорського ринку і оптовим постачальникам у більш ніж 150 країнах (детальніша інформація за посиланням: https://seminis.ua).

PARTNER™  – виробник професійної лінії комплексних водорозчинних добрив. PARTNER™ – це спільна угорсько-українська розробка добрив із застосуванням інноваційних технологій. Мета компанії — розвиток аграрного сектору України. Продукція цієї компанії має оптимальний баланс макро- і мікроелементів, а для виробництва добрив використовується тільки якісна імпортна сировина. Збалансовані комплекси забезпечують повноцінне живлення рослин під час всього періоду вегетації (детальніша інформація за посиланням: http://partner-profi.com.ua).

Міжнародна компанія Terra Tarsa —  основний вид діяльності компанії є постачання комплексних технологічних рішень для вирощування овочів у закритому та відкритому ґрунті, а також виробництво спеціальних мікродобрив для позакореневого підживлення польових культур (детальніша інформація за посиланням: http://terratarsa.com).

Кожний підприємець, який займається продажем сільськогосподарською продукцією, бажає зробити свій асортимент товару різноманітним. Кожний власник дачних і присадибних ділянок, фермерських господарств бажає отримати кращий врожай. Тому не пропустіть даний захід. В програмі семінару: презентації, консультації, тренінги.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top