Новости 15 февраля 2017

Вознесенські військові другі на Кубку учасників АТО

в / ч 2920 (Вознесенск) друга на Кубку учасників АТО з футзалу серед команд Миколаївського гарнізону, що  присвячений черговій, 28-й річниці виведення військ з території Афганістану.

Військовослужбовці частин Миколаївського гарнізону провели змагання з міні-футболу, які проходили в спортивному залі 79 окремої десантно-штурмової бригади.

До участі прибуло вісім команд від частин гарнізону.

Згідно регламенту, на першому етапі змагань команди провели матчі у двох групах по круговій системі. В наступному етапі перші місця зустрічалися вже в фіналі, відповідно другі – змагалися за «бронзу». Інші учасники турніру в стикових матчах розігрували місця в підсумковій турнірній таблиці.

Турнірну таблицю за результатами триденних змагань з міні-футболу серед команд Миколаївського гарнізону очолила команда бригади тактичної авіації. Другу сходинку посіли спортсмени окремої артилерійської бригади, «бронза» – у господарів поля, миколаївських десантників.

Загалом команди показали приблизно однаковий рівень підготовки. Варто відзначити злагоджені дії гравців – спортсмени неодноразово проводили результативні комбінації, грали в пас і не раз створювали видовищні гольові моменти. Футболісти з числа військових продемонстрували хорошу фізичну форму, витривалість і спортивний досвід.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top