Новости 15 февраля 2017

Створення госпітального округу у Вознесенську під загрозою: депутати облради готують звернення до КМУ

Депутат Обласної ради від Вознесенська Настоящій І.А., на засіданні постійної комісії з охорони здоров’я, проголосував проти створення  в Вознесенську госпітального округа з шести районів, передає «Вознесенськ онлайн».

Триває запекла боротьба, щодо глобальної реформи в медицині, а саме створення госпітальних округів. Вознесенську в цьому плані, чи не в перше за останні роки пощастило. Місто має стати центром госпітального округу з шести районів та самого м. Вознесенська.

Однак, не вдаючись в бюрократичні тонкощі в Обласній раді на найближчій сесії планується зірвати створення госпітальних округів, в тому числі Вознесенського госпітального округу.

Видання писало, вже про спроби  зменшити розмір Вознесенкого госпітального округу (Доманівській р-н), та збільшити за цей рахунок інші госпітальні округи, чи створити нові.

На засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму 2 лютого 2017р. розглядалось питання, щодо створення госпітальних округів.

Депутат від Вознесенська Настоящий Ілля Архипович свідомо, чи не свідомо, але підіграв «інтриганам» (в тому числі Доманівського р-ну), що проголосували за направлення до КМУ звернення про створення госпітальних округів за «новою формулою».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top