Новости 21 февраля 2017

У Вознесенську вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Пам’ятна дата 20 лютого 2014 року назавжди увійшла в історію України як День Героїв Небесної Сотні.  Щоразу ми подумки повертаємось до тих складних, вже історичних подій, які назавжди змінили країну і залишаться в наших серцях… Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, які стали символом Революції Гідності, які поклали життя за демократичні цінності та європейське майбутнє нашої країни залишились назавжди у Небесній Сотні. Ті трагічні лютневі події довели, що наш український народ – нескорений і дух його незламний…

20 лютого у Вознесенську, біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» відбувся мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування їх світлої пам’яті. Віддати належну шану  учасникам Майдану прийшло понад дві сотні вознесенців. У заході взяли участь  секретар міської ради Лариса Торжинська, заступники міського голови Наталія Сербенюк та Юрій Сметана, депутати міської ради, представники трудових колективів  та громадськості міста, шкільна молодь.

Мітинг розпочався з Державного Гімну України та панахиди за загиблими на майдані героями, яку відправив священик УПЦ КП Михайло Посоленик.

Зі словами шани учасникам Революції Гідності виступили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана, депутат Вознесенської міської ради і учасник майдану Олександр Соя, член літературно-мистецького об’єднання «Веселка» Світлана Руденко. Остання  зачитала вірші «Любіть Україну», «Небесна сотня» та «Безглузда війна». Хвилини поезії подарували присутнім і  учні гімназії №1.

Після хвилини мовчання учасники мітингу поклали квіти та лампадки до підніжжя пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні», якими вшанувалипам’ять загиблих Героїв Майдану,  ті «хоробрі серця»,  які першими стали на захист європейського вибору України.

Слава Україні! Героям Слава!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top