29 липня Єланецька громада Вознесенського району попрощалася іще з одним своїм земляком, вірним сином України, сержантом Володимиром Дубачинським, який служив у другому самохідному артилерійському дивізіоні військової частини А7015 (4 окремої танкової бригади).


Як повідомили в пресслужбі Єланецької громади, народився Володимир Анатолійович 31 липня 1970 р. в селі Малодворянка. Дитинство та юність пройшли у рідному селі. Навчався у місцевій школі, потім у Миколаївському училищі культури, служив в армії, а після повернувся на рідну землю. Працював завідувачем сільського місцевого клубу, вчителем музики у рідній школі, трактористом у місцевому господарстві. Разом з дружиною Людмилою виховували двох діток: доньку Наталю та сина Юрія.


«Ще на початку війни, 10 березня 2022 року, став на захист рідної землі. Був вірним присязі, любив свою землю, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові накази і до останнього подиху вірив у Перемогу. Багато ще про що мріяв Володимир, але його мрії і сподівання обірвались у коротку мить. Приїхавши у короткострокову відпустку, 27 липня раптово помер. Не встиг обійняти свою матусю, побачитись з рідними та друзями. Його передчасна смерть — це наслідок страшних, нестерпних подій, які охопили нашу неньку Україну», — йдеться у повідомленні.

Єланецька громада, низько схиливши голови, живим коридором провела в останню путь свого захисника, віддавши шану воїну, який захищав усіх нас від російських загарбників, котрі посягнули на нашу землю. Прощання з захисником відбулося з усіма військовими почестями.


Вічна пам’ять герою!

, , , , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *