Кінолога 19-го Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України заохочено подякою Командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу та наполегливість. А його вірну помічницю – службову собаку, яку кличуть Емма, нагороджено медаллю «За віддану службу».

Про це повідомляє 19-й Миколаївський полк охорони громадського порядку НГУ.

«В лавах Нацгвардії, Емма службові обов’язки виконує дуже відповідально. Основні задачі – перевірка громадян на блокпостах і пошук диверсантів. Собака має дуже добру, майже ідеальну пам’ять, а також вміє знаходити вибухонебезпечні предмети та людей. Вона звісно в нас серйозна, відповідальна, але водночас дуже грайлива, любить увагу та теплі почісування за вушком, навіть на нагородженні трішки зніяковіла від такої уваги», – розповідає кінолог Максим.

За час повномасштабного вторгнення кінологічна служба робить дуже вагомий внесок, завдяки навченості службових собак гвардійці знаходять небезпечні вибухові боєприпаси, тим самим допомагають в розмінуванні територій, допомагають виявляти диверсантів та заборонені речовини.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *