У деокупованому торік селищі Березнегувате Баштанського району 9-річний Владислав підірвався на міні.

Хлопчик водив корову на різні пасовиська, не особливо переймаючись маминими словами про необхідність бути обережним, адже росіян вже немає. Але на одному із пасовищ вибухнула міна. Тварина загинула на місці. А хлопчика посікло осколками.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоровʼя, медики Миколаївської обласної дитячої лікарні боролися за життя Владислава впродовж трьох тижнів.

Крім професіоналізму лікарів врятувати хлопчика допомогло обладнання, придбане коштом фандрейзингової платформи United24.

«У хід” йшли апарат штучної вентиляції легень (дитячий), анестезіологічний (наркозно-дихальний) апарат. Сучасна штучна вентиляція легень для дітей і дорослих теж, до речі, передусім має бути безпечною. Тобто такою, яка враховує вентиляційні потреби кожного окремого пацієнта. Це особливо актуально, коли пацієнти мають мінно-вибухову травму, контузію легень, важку травму органів грудної порожнини. Тому апарати ШВЛ експерт класу особливо актуальні під час військових дій. А з допомогою наркозно-дихального апарату ми проводили анестезію. Через монітор пацієнта контролювали гемодинаміку: тиск, пульс, сатурацію у Владислава. Він у нас був під повним контролем. І одужав!», — розповів головний лікар Миколаївської обласної дитячої лікарні Олександр Пліткін.

, , , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *