У Вознесенську інспектори з паркування працюють над дотриманням правил в громаді.

Як повідомляють у мерії міста, за місяць роботи новоствореного відділу з паркування було зафіксовано 780 порушень правил дорожнього руху.

«Проте вже сьогодні ми бачимо позитивні зміни по вулиці Одеській, де водії стали дотримуватись правил паралельної парковки. Це показує, що наша робота дійсно має вплив і призводить до покращення ситуації», — йдеться у повідомленні.

Примітка: Інспектори з паркування розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статтею 122, частинами першою і другою статтею 152-1 Кодексу про адміністративні правопорушення. Якщо водій порушує правила паркування, інспектор з паркування оформлює штраф та видає його власнику автомобіля.

Дотримання правил паркування не тільки зменшить ризик отримання штрафу, але й сприятиме забезпеченню безпеки на дорозі та покращенню загального стану паркувального простору в місті.

Жителів громади просять з розумінням ставитись до роботи інспекторів та дотримуватись правил паркування, а якщо все ж таки отримали штраф – сплачуйте вчасно.

З питань роботи відділу можете звернутись за контактним номером телефону — 0933199600.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *