За два місяці роботи інспекції з питань контролю за паркуванням при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради було зафіксовано 1485 правопорушень, з яких 890 оплачено на суму 220 тис. грн.

Про це повідомили в пресслужбі міськради.

В інспекції працює чотири посадові особи – начальник відділу, заступник та два інспектори, які отримують заробітну плату з бюджету громади.

«Головною метою роботи інспекції є контроль за дотриманням правил паркування на усій території громади, в тому числі на дорогах державного значення. Інспектори мають право накладати штрафи на порушників. Якщо ви порушили правила зупинки чи паркування або не сплатили за парковку у визначених місцях платного паркування, інспектор зафіксує правопорушення та надасть повідомлення, де вказана сума штрафу. При своєчасній оплаті, ви сплачуєте половину від суми, але якщо термін буде пропущений, то сума штрафу буде збільшена у два рази», — йдеться у повідомленні.

На теперішній час штраф може складати від 100 грн. до 1713 грн. Інспектори з паркування розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статтею 122, частинами першою і другою статтею 152-1 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Кошти від сплати штрафів зараховуються у загальний фонд  бюджету Вознесенської міської ради, а потім за рішенням ради розподіляються на витрати громади — ремонт доріг, утримання комунальних закладів, виплату заробітних плат бюджетникам.

«Просимо жителів громади з розумінням ставитись до роботи інспекторів та дотримуватись правил паркування, а якщо все ж таки отримали штраф – сплачуйте вчасно. Якщо Ви не задоволені роботою інспекції залиште звернення через контактцентр громади за посиланням«, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інспектори мають нагрудні камери та розмови записуються, таким чином при зверненні громадян, кожен випадок буде розглянутий.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *