3 липня у Вознесенській громаді відбувся Open space з обговорення питання безпеки у громаді та розробки проєктних ідей у цьому напрямку.

Як повідомили у міськраді Вознесенська, захід зібрав представників місцевої влади, поліції, ДСНС, закладів охорони здоров’я, громадських активістів та молоді, які долучилися до обговорення викликів, що виникають перед громадою через воєнні події.

«Були висловлені важливі пропозиції щодо забезпечення безпеки в нашій громаді. Серед них: навчання правилам дорожнього руху, створення місць для паркування та велоінфраструктури, встановлення камер відеоспостереження, безпечних зупинок громадського транспорту та укриттів, а також облаштування світлофорів із голосовим супроводом. Важливими напрямками також визначили забезпечення населення чистою водою та створення зелених зон відпочинку», — йдеться у повідомленні.

З метою реалізації цих ідей та забезпечення безпеки в нашій громаді, буде створена робоча група, яка об’єднає представників різних сфер. Її завданням буде координація роботи з безпеки та відновлення. Крім того, наступним кроком буде вибір конкретних напрямків роботи та розробка проєктів, які будуть реалізовані з участю представників громади.

Зазначається, що проєкт «Розбудова мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення у цільових громадах Миколаївської області» реалізує ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *