У Вознесенську комісія з питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, спричинених збройною агресією росії проти України, розглянула 26 заяв, які надійшли через застосунок «Дія».

Про це повідомили на офіційному Телеграм-каналі Вознесенської міської ради.

Зазначається, що члени комісії протягом місяця здійснювали обстеження житлових будинків та склали відповідні чек-листи, на основі яких розраховувалась сума компенсації через програму «єВідновлення». Окрім проведення обстеження житлових будинків, було перевірено весь пакет необхідних документів, які подали заявники.

«Згідно з рішенням комісії, була затверджена компенсація для 19 домогосподарств. У двох випадках розгляд заяв призупинено через неповний пакет документів, а також двом заявникам було надано відмову. Також комісія поновила розгляд по трьом заявам, розгляд за якими був призупинений через неповний пакет документів на попередньому засіданні. Відмови надано лише у випадках, коли житло було повністю відновлено самостійно та заявники самостійно звернулись з відмовою про розгляд», — заявили в міськраді.

Повідомляється, що комісія продовжуватиме розгляд інших заявок з метою забезпечення належної компенсації постраждалим.

, , , , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *