У Вознесенській міськради повідомили про те, що планується підвищити тариф на централізоване водовідведення на 20 % з подальшим відшкодуванням вартості для населення за рахунок коштів місцевого бюджету.

Так, до Виконавчого комітету звернулися ТОВ «БОС» з пропозицією щодо зміни тарифу відповідно до економічно обґрунтованих розрахунків.

«На сьогоднішній день діючий тариф складає 40,38 грн. за 1 м3, для жителів громади, з місцевого бюджету ми компенсуємо 3,81 грн. за 1 м3 . Планується затвердити новий тариф в розмірі 48,51 грн., при цьому компенсація з бюджету складатиме 11,94 грн. Підвищення тарифів не змінить вартості для жителів, які на сьогодні сплачують 36,57 грн. за 1 м3», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це рішення зумовлено ростом кредиторської заборгованості ТОВ «БОС» за електроенергію, яка станом на 1 липня склала 3 млн. грн. У 2023 р. підприємству з місцевого бюджету виділено 1,4 млн. гривень фінансової допомоги, але ці заходи суттєво не вплинули на покращення фінансового стану.

Зростання тарифу зумовлене ростом цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали, реагенти та зростанням ставки екологічного податку.

Для розгляду економічної обґрунтованості тарифу створена робоча група, перше засідання якої призначено на 21 липня о 15 годині, за адресою пл. Центральна 1, 3 поверх, мала зала засідань.

Всім, хто бажає долучитися до засідання робочої групи, треба попередньо подати свою заявку через контактцентр за телефоном 0800335795 або за посиланням.

Керівництво ТОВ «БОС» також проінформувало, що в разі не підняття тарифу підприємство буде змушено перейти на погодинний графік роботи з 6.00 до 8.00 та з 18.00 до 20.00, це автоматично призведе до подачі води лише в ці години по місту.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *