У Вознесенську на базі Гімназії ім. Т.Г. Шевченка створили «Клас безпеки», де в ігровій формі навчають дітей безпечної поведінки в умовах воєнного стану, пожежної та мінної безпеки.

Заняття цікаві, тому що їх проводять рятувальники при сучасному інтерактивному супроводі та з застосуванням тематичної поліграфічної продукції, розробленої ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, що допомагає малечі краще засвоювати важливі знання, які у майбутньому можуть вберегти здоров’я та життя.

Це відносно новий та прогресивний напрямок між освітянами й оперативними службами для повноцінного навчання малечі правилам безпеки життєдіяльності.

Нагадаємо, «Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства освіти та науки України, який має на меті навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

У новостворених «Класах безпеки» діти вчаться реагувати на потенційну загрозу підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними, відпрацьовують порядок дій при сигналі «повітряна тривога».
Класи оснащені всіма необхідними матеріалами, аби учні могли легко та якісно засвоювати важливу інформацію.

, ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *