24 липня у Южноукраїнську відбулося прощання із загиблим Олександром Вікторовичем Кушніром — 20-річним солдатом мотострілкового підрозділу, який загинув у Бахмутському районі 17 липня.

Як повідомляє Міськвиконком Южноукраїнська, Олександр народився у Вознесенську. У дитинстві та юнацтві захоплювався багатьма видами спорту – грав у футбол, теніс, займався боксом. У перший клас пішов у Южноукраїнську школу № 3. Старші класи закінчив у смт. Олександрівка. Вступив до Миколаївського вищого навчального закладу, але юнаку не сподобалося дистанційне навчання, що розпочалося через пандемію ковіду, і він забрав документи.

«Олександр працювати на себе, брався за різну роботу, бо розумівся на багатьох речах і мав золоті руки. Товариський, веселий хлопець, він завжди приходив на допомогу рідним та багатьом друзям, підтримував їх. З коханою дівчиною Олександр мріяв про світле мирне майбутнє. 31 січня 2023 року був призваний на службу до ЗСУ. Не вагаючись, пішов у військкомат. Потрапив до 2-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону. Своїм рідним Олександр казав, що знайшов себе у військовій службі, тому підписав контракт із ЗСУ. Але через півроку, 17 липня Герой загинув під час мінометного обстрілу біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району», — йдеться у повідомленні.

Чисельні друзі та рідні воїна приїхали з Олександрівки та Вознесенська, щоб провести його в останню путь. Після віддання військових почестей щирі співчуття та подяку за виховання сина висловили секретар міської ради Олександр Акуленко та начальник першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Євген Левченко.

Пам’ять всіх воїнів, що загинули у боротьбі з ворогом, вшанували хвилиною мовчання. Южноукраїнці несли квіти до труни, схиляли голови і, не стримуючи сльози, прощалися з воїном.

Солдат Олександр Вікторович Кушнір похований на кладовищі смт. Олександрівка Вознесенського району.

Вічна пам’ять Герою!

, , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *