27 липня керівниця Вознесенської окружної прокуратури Віта Денисенко та її заступник Євген Калашніков відвідали Вознесенську виправну колонію № 72. Як повідомили в пресслужбі прокуратури, на даний час там утримується 502 в’язні.

«Керівництво окружної прокуратури відвідало чергову частину, їдальню для засуджених, відділення соціально-психологічної служби, об’єкти забезпечення життєдіяльності установи та бомбосховище для засуджених, яке перебуває у належному санітарному стані та функціонує», — йдеться у повідомленні.

Віта Денисенко провела особистий прийом засуджених — в’язні зверталися з питань застосування законодавства з питань умовно-дострокового звільнення від подальшого відбування покарання та виїзд за кордон після звільнення з установи виконання покарань. В прокуратури заявили, що кожному з них надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення.

Керівниця окружної прокуратури підкреслила важливість суворого дотримання вимог законів під час тримання осіб у вказаній установі, недопущення порушення їх конституційних прав, у тому числі на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, недопущення фактів катувань, інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання.

, , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *