У четвер, 27 липня відбулось засідання робочої групи з розробки Програми комплексного відновлення території Територіальної громади міста Вознесенська.

Про це повідомляє мерія міста.

«Наша громада працює над розробкою Програми, за допомогою якої ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень.

До складу робочої групи увійшло 45 представників громади.

Протягом 20 днів ми збирали пропозиції мешканців громади до Програми, через гугл форму та письмово», — йдеться у повідомленні.

Всього надійшло 219 пропозицій, що стосуються різних аспектів життя нашої громади, таких як освіта, культура, благоустрій, безпека, екологія та багато інших питань.

Під час засідання робоча група ретельно обговорила всі надіслані пропозиції та визначилась з процедурою голосування. Кожен представник групи матиме можливість проголосувати за врахування, часткове врахування чи відхилення окремих пропозицій. Голосування триватиме до 4 серпня.

Результати розгляду робочою групою пропозицій громадськості будуть оприлюднені на інтернет-порталі Територіальної громади м. Вознесенська.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *