4 серпня спеціалісти відділів містобудування та архітектури, зв’язків з громадськістю виконкому, провели опитування мешканців Южноукраїнська щодо нових варіантів назв міста.

Як повідомили в пресслужбі міськвиконкома, всі запропоновані назви будуть передані на розгляд відповідної комісії.

Мешканцям Южноукраїнська нагадують, що національна комісія зі стандартів державної мови схвалила перелік сіл, селищ та міст, які мають бути перейменовані у термін до 27 грудня.

«Тема перейменування нашого міста вже декілька років активно обговорюється в соціальних мережах, дві назви – Південноукраїнськ та Гард – мають як прихильників, так і непримиренних супротивників. Тому комісія з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та бульварів на території Южноукраїнської міської територіальної громади вирішила піти на компромісне рішення: за допомогою жителів знайти альтернативну назву місту. Третій варіант буде запропонований южноукраїнцям для остаточного визначення разом із двома попередніми – Південноукраїнськом та Гардом», — йдеться у повідомленні.

Пропозиції з обґрунтуванням запропонованої назви і контактними даними (прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону) просять надсилати до 8 серпня на електронну адресу відділу архітектури та містобудування виконкому — mistobud55085@ukr.net; на телефонну «гарячу лінію» виконкому – 068 009 54 56, (05136) 5-99-70; до відділу зв’язків з громадськістю виконкому, за адресою: вул. Європейська, 48, кабінет №19.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *