У Вознесенську продовжується прийом заявок на конкурс, за яким мешканці багатоквартирних житлових будинків можуть отримати бюджетні кошти на ремонт укриттів на умовах співфінансування.

Як повідомляє міська влада Вознесенська, заявки приймаються до 8 вересня 2023 року.

Максимальний розмір гранту — 200 тис. грн.

Власний внесок має складати не менше 10% від загального бюджету проектної заявки. Якщо ви хочете провести ремонтні роботи в укриттях під вашим будинком — подавайте свою заявку на конкурс за формою.

Процедура подачі проектних заявок:

— Для участі у конкурсі необхідно підготувати і подати проектну заявку на участі в конкурсі за аплікаційною формою (що додається).

— До проектної заявки також додається наступний пакет документів:

• свідоцтво про реєстрацію юридичноїособи (засвідчена копія);

• протокол загальних зборів про визначення участі у співфінансуванні, виду робіт або надання послуг і відсотка співфінансування з інформацією про площу всіх житлових і нежитлових приміщень будинку з результатом поіменного голосування, пронумеровується та прошнуровується, та/або протоколу правління в межах своєї компетенції згідно із Статутом(засвідчена копія);

• кошторис або проект, оформлений згідно кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва»; експертний звіт (за потреби, у разі проведення капітального ремонту);

• накладні для придбання матеріалів, обладнання та устаткування.

— Для участі у відборі наспівфінансування проведення поточного та капітального ремонту, технічного переоснащення в захисних спорудах цивільного захисту подаються такі документи:

• акт приймання-передавання захисної споруди (у разі наявності);

• копія паспорта захисної споруди (сховища, протирадіаційного укриття) (у разі наявності);

• звіт про оцінку / акт оцінки захисної споруди (у разі наявності);

• облікова картка захисної споруди (у разі наявності);

• копія документа, що відповідно до закону засвідчує державну реєстрацію права користування нерухомим майном (у разі наявності).

Вищевказаний пакет документів приймає Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва ВМР, телефон для довідок 0664178760.

Форма заявки за посиланням.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *