19 серпня у селі Вознесенське провели благодійний ярмарок «Разом до Перемоги» на підтримку Збройних Силах України.

Про це повідомляє Бузька громада.

«Кожен бажаючий мав змогу купити щось смачненьке – чи то пиріжечок, чи тістечко; щось корисне – огірочки, помідори, кабачки; щось потрібне – натуральне мило, зроблене власними руками, картину, поробку… Поруч з торговими лотками влаштувалися лотки кулінарні. Тут місцеві господині та господарі влаштували виїзну кухню, на котрій готували ароматний шашлик, картоплю, реберця, а до того всього ще й домашні соління! Окрім того чимало цікавого на нашому заході чекало на малечу. Спеціально для них влаштували розважальний куточок з батутами, попкорном, іграшками. Дякуючи старанням Сергія Пилипенка, на ярмарок завітав і всеукраїнський улюбленець – Пес Патрон. То вже дитячій радості не було меж. Все це – аби допомогти захисникам та захисницям, які зараз обороняють нашу з вами Незалежність на фронтах і в тилу», — йдеться у повідомленні громади.

«Нехай зібрані сьогодні кошти і будуть невеликими в масштабі всієї країни, але це буде нашою суттєвою їм допомогою. Хочу, щоб сьогодні, відпочиваючи тут, ми пам’ятали, завдяки кому ми маємо цей відпочинок, завдяки кому і для кого проводимо цей ярмарок», — заявив сільський голова Юрій Заволока.

Зазначимо, у ярмарку взяв участь хлопчик з сім’ї переселенців з Донеччини, яка наразі проживає на території Бузької громади, який намалював картину з псом Патроном.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *