У вересні вознесенська комісія з питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, спричинених збройною агресією росії проти України, провела три засідання, на останньому з яких було розглянуто сім звернень мешканців громади.

Як повідомляє міська влада Вознесенська, було прийнято рішення про компенсацію для шести заявників. За одним зверненням прийнято рішення про зупинення розгляду.

Зазначається, що загалом, за період роботи комісії з 22 травня цього року, до державного Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна надійшло 126 заяв від наших мешканців, із яких комісією опрацьовано 118.

Для прийняття рішень щодо надання компенсацій та зупинення/поновлення розгляду заяв члени Комісії відвідали всі пошкоджені об’єкти, відповідно до поданих заяв.

Надано компенсацію за 94 заявами, відмовлено у наданні компенсацій 18 особам, оскільки житло було відновлено за власний рахунок або був поданий неповний пакет документів. Зупинено розгляд шести заяв через неповний пакет документів, і ще вісім заяв залишаються в обробці.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *